SiolNET. Sportal Zimski športi
  • Messenger
  • Messenger
POGOVOR S SVETOVNO PRVAKINJO ILKO ŠTUHEC

Ilki Štuhec zlato letalo, predsedniku Pahorju umazan avto

5,28

termometer

Z Ilko Štuhec, novo in staro svetovno prvakinjo v smuku, o šampionskem stopnjevanju, kvartopirskem pogledu, zmagovitem kriku, družbi Lindsey Vonn in obljubi predsednika Boruta Pahorja.

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• icsn / 11.02.2019. ob 09:13

Iskrene cestitke! Pripelji mu pa zelo, zelo umazan auto tako da se bo naznojil za stiri leta naprej

• slov1ec / 11.02.2019. ob 10:13

Ilka je z zmago ( zasluženo, še enkrat čestitke ! ) na najboljši način zaprla gobce večnih nergačev, ki so komaj čakali na njen spodrsljaj, da bi " važičko " zaradi najetega letala - zdaj bi jo zagotovo častili s falconom - zmerjali in polivali z gnojnico.

• 662ko883 / 11.02.2019. ob 17:14

Bravo, naš "Prezidente" je končno priznal, kje je njegov umski domet. Vsaka čast, upam, da bo avto dobro opral, več tako ni sposoben (razen ostalih bleferskih in populističnih podvigov)! Me je pa še vedno sram, da imamo tako pritlehnega predsednika v Sloveniji, ki so mu vedno v glavi ssmo samoljubje in všečnost "starim mamam". Žal mi je, da ne morem biti ponosen na takega predsednika!

• sskomentator / 11.02.2019. ob 15:30

BLEFERJI, če me ozmerjate z bebotom, podam prijavo na PP, dosežem razkritje vaše identitete in vložim odškodninsko tožbo zaradi razžalitve.

• bleferji / 11.02.2019. ob 09:45

Ta bebo drugega tako ali drugače, kot *pucati kopačke in avto* ne zna ! HI HI

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.