SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Hrvati naskakujejo sanirani Merkur

5,40

termometer

Po Mercatorju, Drogi Kolinski in Žitu se Hrvati resno zanimajo za še eno veliko slovensko podjetje. Hrvaški trgovec Pevec, ki je v rokah več njegovih dobaviteljev, želi izpeljati nakup Merkurja. Prevzemni podvig bi financirali hrvaški pokojninski skladi.

Komentarji

14

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• NevidniJaz / 21.10.2016. ob 08:15

Pri finančnih obveznostih "pevca" ni tako sijajno kot je videti ...

• Buča / 21.10.2016. ob 06:45

Hrčki nas bodo pojedli. Ko so pokradli težke denarje LB, sedaj nam pa še gospodarstvo kradejo. Prav nam je, ker se raje kregamo okoli oslove sence(Janša).

• Maj / 21.10.2016. ob 06:45

Naše banke niso pokradli Hrvati ampak kar naši "albanci", ki jim je uspelo en mandat zmagati na volitvah.

• IvanJanezNovak / 21.10.2016. ob 09:38

a ni bil tale Pevec, nekaj let nazaj pred stečajem, oz.v stečaju?

• janez139 / 22.10.2016. ob 08:46

Tako kot ne kupujem več v Mercatorju, pač ne bom več v Merkurju... ☺

• marker / 22.10.2016. ob 09:38

Prodajte Merkur na zahod, ne pa na jug. Ne vem, kako lahko Hrvaška kupuje podjetja, če je bolj zadolžena kot mi. Mogoče jim bodo dale kredit za nakup prav naše banke. Nič nas ne sme presenetiti, sploh pa naša kilava politika ne..

• MarkJurko / 21.10.2016. ob 21:29

Prepričan sem, da bi moral nekdo osebno odgovarjati in za dolgo sedet, ko se sanira neka firma iz davkoplačevalskega denarja, potem se pa proda krepko pod ceno sanacije in vrednosti.

• janez123 / 21.10.2016. ob 07:41

hrčki bodo počili kot naši tajkunčki, me pa zanima koliko našega denarja v Kučanovih rokah je zadaj.

• Rafko / 21.10.2016. ob 08:49

Naš trdečkoti bodo še enkrat prodali (podarili) Slovenijo, kot so jo leta 1945. Leta 1991 smo jih komajda nagnali, zdaj pa to.

• japajade / 21.10.2016. ob 08:49

Če ne bi bilo tvojih trdečkotov :)), potem bi bil danes ti in vsi slovenci najverjetneje poligloti, saj bi obvladali nemški, italijanski in malčk tudi madžarski jezik! ........ za uporabo slovenskega bi šel pa sedet za nekaj let!

• IvanJanezNovak / 21.10.2016. ob 08:49

iskreno povedano bi dal levo roko zato da bi danes moral govoriti nemški jezik. In rdečkoti so zato da ga ne, zaslužni ravno toliko kot za kapitulacijo Japonske.

• truncek / 21.10.2016. ob 08:49

Ivan, kako pa si izgubil levo roko. Kakor jaz poznam desne, ne bi dali prostovoljno ničesar, kar imajo. Sicer pa se lepo zapelji nekaj kilometrov na sever in evo ti nemščine.

• japajade / 21.10.2016. ob 08:49

Po zakonih in postavah EU je med članicami EU možen prost pretok blaga in ljudi! Torej, "IvanJanezNovak" ima vse možnosti, da gre v Nemčijo se pogovarjat po nemško ali tudi delat, nastane pa problem, da nemci sprejemajo samo pametne, kar le on na žalost ne dosega!

• @jurtine / 21.10.2016. ob 08:49

IQ = ENAKO O

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.