SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Hrvaško-slovenski Drinkopoly zmagal v boju proti multinacionalki

9,65

termometer

Hrvaško podjetje Kreativni događaji, ki je lastnik licence za igro Drinkopoly - to po svetu ekskluzivno tržijo Slovenci - je dobilo tožbo proti največji proizvajalki namiznih iger na svetu, multinacionalki Hasbro. Hasbro od zdaj v Evropski uniji nima več ekskluzivne pravice za uporabo končnice -opoly.

Komentarji

7

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• FranceJ / 19.10.2019. ob 16:23

"Igro ekskluzivno po vsem svetu trži slovensko podjetje Crazy Dice GmbH". To pa ne bo držalo, da bi bilo slovensko. Če ima oznako GmbH, je pač nemško ali avstrijsko ali švicarsko ali pa lihtenštajnsko. Če bi bilo slovensko, bi bilo pač d.o.o.. Če pa so njegovi lastniki Slovenci, pa tako napišite!

• Zirafa13 / 19.10.2019. ob 07:28

Kaj pa Brohopoly, že imajo registriran?

• NevidniJaz / 19.10.2019. ob 09:21

Še vedno je alkohol za ljudi, kot tudi (očitno) zdravstvo, sprejemljiva droga. Tej “podjetniki” pa očitno vidijo le denar in mi jih poveličujemo s takimi članki. Bravo Siol... Vprašajte bližnje kakšnega alkoholika kaj si mislijo o tej igri...

• paleoknives / 19.10.2019. ob 09:21

žal se popolnoma strinjam s teboj...

• mihagapiha / 19.10.2019. ob 13:02

S tem, ko država od vinarjev ne pobira trošarine je jasno, da podpira alkoholizem z nekoliko nižjimi "oktani". 😎

• DamDam / 19.10.2019. ob 10:10

Nad to igro sem se malce zamislil, ko sem videl družbo mladeničev in mladenk s polnimi vrečkami , vsaj polovice žganih pijač, ko so se za blagajno pogovarjali, kakšen žur se obeta zvečer ob tej igri.... Siol, vsa čast na reklamiranju....

• DamDam / 19.10.2019. ob 10:10

Vsa čast tudi pijančkom, ki so mi dali minuse....

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.