SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Sumljivo naročilo makete za drugi tir: kaj zanima kriminaliste? #foto #video

4,42

termometer

V Ljubljani in Mariboru je bilo danes več hišnih preiskav v prostorih državnega organa in prostorov fizične ter pravne osebe. Neuradno preiskujejo domnevno prirejen razpis za maketo za drugi tir. Po informacijah policije gre za utemeljeni sum storitve kaznivega dejana zlorabe položaja.

Komentarji

22

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• matjazzz / 12.02.2019. ob 21:38

Kriminalisti morajo na teden delati štirideset ur, ta teden pa ni pravega dela in zato so začeli iskati lanski sneg. Morda bo letel minister ta okolje, ker ni poskrbel za usrezno hrambo lanskih padavin. Butalski policaj bi Cefizla ujel v pekarni s flašiko lanskegs snega.

• mimi129 / 12.02.2019. ob 21:38

Kraja je kraja. Iz malega raste veliko. V Sloveniji se je pred 20 leti začelo z malimi lumparijami, končalo pa z velikimi. Ljudstvo, ki je vajeno, da se tudi malo "znajde", pa je gledalo stran, ker samo ni bilo bistveno boljše, le možnosti, da bi ukradlo ,milijon ni imelo. Da na suho ukradeš 130.000 € se meni ne zdi ravno lanski snega, kaj misliš? Gospodje, ki so odobrili to, da bodo obobravali tuid milijone.

• fantzvasi / 13.02.2019. ob 06:19

Vidva pa sta pokazala ze vse kar znata. Nobeden od vaju ni sposoben niti otroskega vrtca voditi! Sram vaju bodi in oba sta ministra!!

• Nikoniko1 / 12.02.2019. ob 11:41

Ja po moje NPU že celo večnost čaka kdaj bo šel Janša v rdečo, pa ker noče in noče iti v rdečo bodo pa naredili še nekaj zraven ti vrhunsko plačani kriminalisti. Sevedaq je to samo moje skromno mnenje. NPU-jevci bi rekli da delajo ogromno pred kamerami.

• Astrolog / 12.02.2019. ob 11:41

Po vašem prepričanju torej večkrat zapelje v rdečo. Če imate dokaze, prijavite, sicer se z njim ne ukvarjajte, bo še kdo pomislil, da ga sovražite.

• Oregon / 12.02.2019. ob 21:58

če pa zdaj niso mel cajta vse popucat so pa res loji.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.