Cepljenje in druge verske vojne

Pred kratkim je slovenski del interneta in medije, vključno s televizijami, pretreslo gostovanje Victorja Truviana, ki brez hrane in vode živi tako uspešno, da se mu je zarasla zadnjična odprtina.

Preberi članek

Komentarji

4

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Zgodovinar_69 / 12.01.2018. ob 08:36

No, to blogerko Belle Gibson so na koncu vsaj oglobili. In to kar za 410,000 dolarjev. Je pa res, da je bedakov, ki verjamejo v vse sorte traparije neverjetno veliko.

Odgovori
  • tonhcek / 12.01.2018. ob 06:51

Stabilen genij je najbrž oxymoron oz. v primeru Trumpa moron. Sam ciljam na stabilnega brihnteža... Verujem pa v znanost, ki pa seveda ni nezmotljiva ampak ta to ve, ker vedno dvomi vase. Nikoli ne verjemi "nezmotljivim"! Kako so že rekli Genesis? "Touch the screen!". Kriva je pa vsega manjšina z visokim IQ, ker morajo zaradi njih obstajati idioti, ki držijo povprečje na preddefiniranih 100.

Odgovori
  • b44326 / 12.01.2018. ob 14:54

Bitcoin je tržni kapitalizem, matematika v ozadju je matematika povpraševanja in ponudbe. Trenutne visoke cene vzdržujejo Korejci in Japonci. Super je, da smo Slovenci v vrhu glede tega. Kje drugje želiš biti v vrhu, kot v tiskanju denarja iz niča? Če za žide deluje, je super, da smo Slovenci takoj za njimi na 2. mestu. Za bolj resno spremljanje dogajanja na trgu kriptovalut pa svetujem slo-tech. Smo tam že nekaj let.

Odgovori
  • b44326 / 12.01.2018. ob 14:48

Wow, Miha, kako si ti pameten. Ja, bitcoin balon bo res nekoč počil. Saj, če realno pogledamo, je počil pred kratkim. Bil je že 19000, zdaj je pa samo še 14000$. Meni je samo to žal, da nisem bolj veroval v tisto, kar sem z razumom razmišljal, ko je bil še poceni. Lahko bi imel že nekaj 10 miljonov, ampak je bilo moje razmišljanje "prelepo, da bi bilo res". Ampak včasih matematika zmaga, ne pa dogmatske izjave. Ja, balon bo res nekoč počil. Ko bodo države prepovedale trgovanje.

Odgovori