SiolNET. Sportal Zimski športi
  • Messenger
  • Messenger
ILKA ŠTUHEC

"Če si kdo želi, naj se ubada z menoj. Jaz se z drugimi ne bom."

3,46

termometer

Naj je o februarski poškodbi kolena ne sprašujemo več, saj je po poglavje že zaprto, nam je pretekli teden namignila že njena mama in vodja ekipe Darja Črnko. Tudi odločnost najboljše slovenske alpske smučarke Ilke Štuhec dobra dva meseca pred prvim smukom sezone 2019/20 potrjuje, da ne želi biti povratnica po poškodbi, temveč kandidatka za najvišja mesta. "Vem, česa sem sposobna. To bom poskušala potrditi," pravi dvakratna svetovna prvakinja.

Komentarji

8

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• silvo.feus@gmail.com / 01.10.2019. ob 22:50

Stiskali bomo pesti in navijali zate Ilka. Bedak, bedaste komentarje prihrani za takrat ko se pogledaš v ogledalo. Če nimaš pametne izbire besed raje molči. Bom raje končal, da ne bom žaljiv kot nekateri brez razloga. Fuj.

• vrhovsek / 01.10.2019. ob 18:07

glavnik -- k mi je ušel

• vrhovsek / 01.10.2019. ob 18:07

glavni bi si kupila, jaz ga ne uporabljam in to zaradi pleše

• cuota / 01.10.2019. ob 17:08

Punca,plačo dobivaš od davkoplačevalcev,preveč jezikaš,me zanima kaj boš pokazala,ko začne sezona....

• norimax / 01.10.2019. ob 17:08

ona je svoje že pokazala in se dokazala! Vse kar bo več, bo le smetana na torti....

• cuota / 01.10.2019. ob 17:08

Ubadali se bomo s tabo,ko ne bo rezultatov...

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.