SiolNET. Avtomoto Novice
  • Messenger
  • Messenger

Avtomobili danes in pred 10 leti: kateri so ostali "enaki"?

2,76

termometer

V zadnjem času so se na družbenih omrežjih Facebook in Instagram hitro razširile objave, v katerih ljudje ob ključniku  #10yearchallenge objavijo kolaž dveh fotografij - na prvi je njihov današnji videz, na drugi pa videz pred desetimi leti. Tokrat smo podobno storili z nekaterimi najzanimivejšimi avtomobilskimi modeli.

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Iztok / 11.02.2019. ob 08:50

Kar nekaj jih je ko so bili stari modeli lepši in vizualno boljši od novejših. Sploh Toyota huh kaka spaka je nastala.

• Mark-V / 12.02.2019. ob 07:50

Sodeč po dizajnu bi si upal reči, da je naredila največji korak Kia. Pri Hondi je ta tudi velik, a se mi zdi, da je šel v napačno smer.

• kd8 / 11.02.2019. ob 09:42

Civic UFO (od 2006) mi je še zmeraj najlepši Civic do sedaj. O neizvirni obliki BMW trojke prejšnje generacije (F30, F31) bi se pa dalo debatirat. Subjektivna novinarska "ekspertna" mnenja raje zadržite zase, kot pa da jih objavljate kot splošno resnico in mnenje večine ljudi. Meni osebno je zelo lepa, na zadnjo trojko se bo pa treba še malo navadit. Npr. grebeni, ki se nadaljujejo iz odbijača v sprednje luči, mi niso najbolj posrečeni itd.

• Pasjeljubec / 12.02.2019. ob 07:24

Novinar, jao! Poglej si Citröena C-4, sedanji model! Ne pa cactusa limat!

• HLKP1948 / 11.02.2019. ob 12:02

Jast imam enega. Forda. Devet lejt. Ampak narjen je bil pa 27.novembra 2009. Pa se ni nč spremenu. Ja, ima eno pikico. Na haubi. Pa pozimi zimske gume.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.