SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Abramov se je družil s policisti, a tajni sodelavec ni bil #video

9,01

termometer

Policija zanika, da bi bil Sebastien Abramov, ki so ga policisti nedavno ovadili zaradi suma umora Sare Veber pri čiščenju polavtomatske puške pred štirimi leti, tajni policijski sodelavec. Ta informacija namreč kroži med ljudmi, ki poznajo Abramova.

Komentarji

27

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• mimi129 / 26.04.2019. ob 08:26

Torej je bil lahko razlog za počasno delo policije druženje Abramova s policijo. Če to drži, potem je štiri leta dolg postopek tudi razlog za preiskavo korupcije v policiji. Policaji se nenavadno radi veliko družijo z raznimi dilerji in podobnimi strokovnjaki. Nikoli ni zaslediti, da bi se recimo družili s šolniki, športniki, župniki,…

• bleferji / 26.04.2019. ob 08:26

Prej leta in leta niso nič vedeli, zdaj v enem mesecu vedo vse in pametujejo/te vsi !

• MarkJurko / 26.04.2019. ob 08:26

Na žalost ti ljudje obvladajo in znajo delati z drugimi. Ter jih potegnejo v sebe. Čisto nedolžni, veliko govorijo, pazijo s kom in zakaj se družijo in na svojo stran dobijo tudi take, ki bi ga morali preganjati. Saj sebi ne verjamejo, da obstajajo taki izmečki, katere bi morali zapreti, ne pa se družiti z njimi. Podobnega malo manj dejavnega imamo pri nas v bloku. In uspešno pridobiva na svojo stran stanovalce, skoraj vsi ga le hvalijo.

• armenius / 26.04.2019. ob 08:42

Jaz poznam policista ki je bil čisto običajen policaj , ima pa pravo vilo in dva prestižna avtomobila?? Zdaj že dolgo zabušava na račun davkoplačevalcev v nezasluženi penziji. Sramota za Slovenijo in pridne, delovne ljudi. Ampak sistem mu je pač omogočil....

• bleferji / 26.04.2019. ob 08:42

Jaz poznam nekega osebka, ARMENIUSA, ki je samo naklada in je jezen na vse, nezadovoljen sam s seboj, v življenju ni nič ustvaril, nima nobenega avtomobila, niti kolesa ne, tu na siolu pa visi kot *smrkl*, samo kritizira, a glej ga zlomka, vse na račun davkoplačevalcev !

• sounder / 26.04.2019. ob 08:51

Kdo je ta policist VPO in kdo se je podpisal pod orožno listino za nošenje. Prosim za podatek, potem se bomo pa pogovarjali naprej!

• bog1953 / 26.04.2019. ob 12:09

Upam samo, da ne bodo rekli psihopat in ga dali na zdravljenje, kar pomeni največ 5 let. Potem pa svobodica. Zakonodajo bi bilo nujno spremeniti tako, da če se nekdo izgovarja na neprištevnost mu prisoditi obvezno zdravljenje, po ozdravitvi pa na odsluženje kazni. Pa se nihče več ne bi izgovarjal na neprištevnost.

• Prosinecki / 26.04.2019. ob 08:32

definicija psihopata... pravi slovenski Bundy.

• sounder / 26.04.2019. ob 10:41

Družil s policisti. Dober pregovor pravi: "Povej mi, s kom se družiš in povem ti, kdo si."

• jherin / 26.04.2019. ob 09:40

kje ste zdj vsi tisti ki skoz pi[ete da bi radi ime in priimek grešnega kozla ... tle mate tegale, pa da vas vidm zdj kaj boste nardil .... naj ugibam ... nič ???

• boyan64 / 26.04.2019. ob 10:46

Kako že gre tisti film.... Ujemi me če me moreš.... A je bil ta tip tudi že pilot ali samo kriminalist ?

• niagara1 / 26.04.2019. ob 14:39

Saj to niso policaji,to so ene vrte robezi ki cakajo v zasedi pa robijo reveze,visji sloj ne ustavljajo ,ker se jih bojijo.imajo tudi sindikat,da lahko stavkajo ,ker se premalo gibljejo,drzava pa to podpira ,saj so njm podobni.

• bleferji / 26.04.2019. ob 11:43

Prej leta in leta niso nič vedeli, zdaj v enem mesecu vedo vse in pametujejo vsi !

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.