SiolNET. Trendi Potovanja
  • Messenger
  • Messenger

Žalostna fotografija, ki je sprožila nov viralni izziv

9,65

termometer

Dokler jih ne začneš pobirati, sploh ne opaziš, kako vseprisotni so. Govorimo o cigaretnih ogorkih, odpadkih, ki jih ob glasnem opozarjanju na odvrženo plastiko kar nekako spregledamo.

Komentarji

18

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• avtobusar / 20.08.2019. ob 08:27

Kadilci naj kadijo ZASE, v svojih privatnih prostorih, kjer ne bodo nikogar motili in za svoje uničevanje lastnega zdravja plačujejo vsaj 50% večje zdravstveno zavarovanje (tudi sam sem bil v mladosti kadilec, dokler me ni srečala pamet).

• jbg / 19.08.2019. ob 21:33

In da plačujemo smeti ki jih potem prodajajo

• uporabnik51 / 20.08.2019. ob 11:34

Vsak ima pravico do izbire - bo kadil ali pa ne. Kadilec pa nima pravice drugih obremenjevati s svojo razvado. Kadi naj ločeno, ogorke odlaga na zato določena mesta in plačuje dodatek za zdravstveno zavarovanje zaradi tveganega načina življenja. Svoboden človek je, samo obveznosti zase naj prevzema sam.

• božo / 20.08.2019. ob 13:40

Sedaj samo še čakam, da se pARTIZANKA z zvezdo na kapi ga. Makarovič oglasi, ko tako pljuvamo čez kadilce .

• JanezS / 19.08.2019. ob 23:53

Tudi dim je nadležen, da razgled na uboge odvisnike, ki dobijo svoj fiks na kamenodobni način, sploh ne omenjam.

• božo / 20.08.2019. ob 13:39

Na srečo danes kadijo le najnižje izobraženi sloji, čistilke, delavci na železnici in podobno. Ker gre za sila ogabno razvado, ki zastruplja še vse okoli njih, bi bilo po mojem potrebno povsem prepovedati, naj kadijo doma v svojih prostorih, ob enem, bi morali še precej dvigniti obdavčitev cigaret in tako vse te drugorazredne državljane nekako prisiliti, da se spametujejo !

• DareR / 20.08.2019. ob 13:39

Dvigati obdavčitev pa pomaga, ja... Vseeno kot z lopato metat denar skozi okno. Denar v nek poseben sklad da se iz njega plačajo ljudje, ki povzemam: "najnižje izobraženi sloji", da morajo opravljat ta drugorazredna dela, kajne g. Božo :) Tako na prvi pogled se mi zdi, da bi pri stanju v državi marsikomu prišlo prav tudi to.

• Carlos / 20.08.2019. ob 13:39

Žal ni res... Odvisniki so v vseh slojih, skrivajo se vsi tudi po wcjih v bolnišnici... Grozno. Samo sami ne zavohajo...

• BPGC / 19.08.2019. ob 21:25

Kaj pa to, da so nam komunale v Sloveniji pobrale ekoloske otoke, pa ni novica?

• Anaa / 19.08.2019. ob 21:25

Kje se je to zgodilo?

• DareR / 20.08.2019. ob 23:36

Se bom rade volje udeležil, ko bo to funkcioniralo po principu: odvrgel si čik, zato je tvoja naloga napolniti 10 plastenk, medtem ko te nekadilci odvisno od tega, koliko jih moti puhanje dima v glavo in posredno ogrožanje zdravja, nalahno do srednje brcajo v rit, dokler nisi gotov in ne plačaš še takse za onesnaževanje ozračja in okolja. Challenge, ja, za tiste kadilce, ki svinjajo okoli, kdo z manj podplati na r*** napolni plastenke...

• cuota / 20.08.2019. ob 08:14

Kadilci so itak najbolj nesramni ljudje in ne samo takrat ko vržejo cigareto po tleh...

• puščica2 / 20.08.2019. ob 08:14

Kot bivši strastni kadilec sem malo prizadet zaradi posploševanja. Poznam nekadilce, ki.....

• cuota / 20.08.2019. ob 08:14

PUŠČICA,bivši kadilec ne obstaja,kri ostane ista in nesramnost tudi....

• spletnaentiteta / 21.08.2019. ob 00:33

Cena škatlice cigaret bi morala biti enaka znesku povprečnega tanka bencina.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.