SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Šarec: Plenkoviću sem povedal, kaj nas moti

2,48

termometer

Premier Marjan Šarec je po koncu posebnega vrha EU o brexitu v Bruslju v povezavi s prisluškovalno afero ob arbitraži sporočil, da je hrvaškemu premierju Andreju Plenkoviću "povedal, kaj nas moti". In sicer, da Slovenija od Hrvaške v prihodnje pričakuje, da se vzdrži neevropskih dejanj in slabih praks.

Komentarji

11

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• slov1ec / 11.04.2019. ob 08:35

Plenkoviču je povedal ta svoje... in ga očitno spravil v dobro voljo ! Ni prav nič manjši cincač od predhodnika. Zakaj mu jasno in nedvoumno ne pove, da je Hrvaška ponucala ves kredit in da s strani Slovenije enostavno NE BO dobila zelene luči za vstop v shengen ali kakor koli drugam !? Zakaj torej ? Aja, zaradi dobrih njihovih dobrih odnosov do naših političnih veljakov, ki imajo vikende na hrvaškem !

• planetek / 11.04.2019. ob 08:33

Kak nastopač! Me prav zanima kaj Šarec res rekel Plenkoviću, če sploh.

• elnarim / 11.04.2019. ob 10:33

Mi je prav žal, vendar sem glede rešitve arbitražnega sporazuma zelo pesimističen. Smo si pa zato apsolutno krivi sami, ker zaradi notranjih razprtij, osebnih zamer in različnih interesov, nismo sposobni voditi enotne zunanje politike. Naši poslanci v EU parlametu so kot razglašeni orkester. Kako naj nas sploh kdo resno jemlje? In normalno, da se Plenkoviću samo smehlja in se mu še tudi dolgo bo.

• elnarim / 11.04.2019. ob 10:33

Imam občutek, da se vsi naši politiki zelo trudijo, da bi bili videti všečni. Za zaščito svojega ozemlja se lahko uporabijo tudi manj všečni ukrepi. Zakaj pa ne bi mi enkrat zakuhali kakšen incident, ki bi odmeval ne samo v Evropi ampak tudi širše? Razporedimo naše policijske čolničke vključno s Triglavom ob mejni črti, pa boste videli kako hitro se bodo vsi zganili.

• hugojelep / 12.04.2019. ob 07:35

Plenkovicu sem povedal, da ne moremo nič, da pri nas vodijo državo še vedno stare strukture, katerih se nismo znebili ob osamosvojitvi, proračunski denar odteka ugrabiteljem ugrabljene države

• hugojelep / 12.04.2019. ob 07:26

plenkovicu sem povedal, kva je dele babe

• triestino / 11.04.2019. ob 12:36

Plenkovicu sem povedal- bubububu.... hrvati se valjajo od smeha

• Rudnik12 / 12.04.2019. ob 01:46

Ce ne bomo dovolili hrckom v sengen, bodo po tekocem traku spustili vse ilegalce k nam Mi pa brez vojske z levico, ki ljubi migrante na celu.

• IgorK / 11.04.2019. ob 11:41

Baje je Šarec napovedal, da bo nastopil kot klovn v Saboru in za to je pripravljen premakniti mejo do Pirana.

• misterij1234 / 11.04.2019. ob 10:20

Šarec z masko je povedal Plenkoviću,da nas moti pri nas v Sloveniji levi migrantizem.Upajmo le,da je Plenković razumel to kar nas moti.HRVATI NAJ BOLJ ČUVAJO NAŠO ŠENGEN MEJO.

• cuota / 11.04.2019. ob 08:12

Evropski komisiji se je... za žepno državico...važno da vplačujemo...

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.