Torek,
25. 9. 2012,
8.12

Osveženo pred

8 let, 10 mesecev

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Torek, 25. 9. 2012, 8.12

8 let, 10 mesecev

Katie Holmes se meče za bivšim

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Katie Holmes obupano išče novo ljubezen. Poskusila je celo oživeti razmerje z nekdanjim fantom Joshuo Jacksonom, ki je že šest let srečno zaljubljen v Diane Kruger.

Kdo bo naslednji fant Katie Holmes? Ona stavi na Joshuo Jacksona, s katerim se je zapletla že med snemanjem prve sezone serije Simpatije.

Pred dnevi je sveže ločena Katie zbrala pogum in poklicala Joshuo, ki je bil sprva šokiran nad klicem, po nekaj minutah pa je njun pogovor stekel in slišati je bilo, kot da sta spet zaljubljena, razkrivajo njegovi prijatelji.

Diane Kruger nori od ljubosumja

In kaj o nenadnem klicu pove Diane Kruger? Po pisanju tujih časnikov se je Diane, ki z Joshuo živi že šest let, močno razjezila, saj se boji, da bi ji Katie speljala fanta.

Joshua in Diane sta že pred časom namreč napovedala, da si želita družine. "Želiva si otroke, toda to se ne zgodi kar čez noč. Če se bo zalomilo, se bo. Usoda bo poskrbela za vse," je še pred časom povedal Joshua. Zlobni jeziki že zdaj ugibajo, ali bo na koncu Katie Holmes usodo vzela v svoje roke in prelestni Diane prevzela moškega in tako priložnost za družino.