Petek,
27. 7. 2012,
17.10

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 27. 7. 2012, 17.10

9 let, 2 meseca

Kate, William in Harry pričakali olimpijski ogenj

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4
Olimpijski ambasadorji iz kraljeve družine so pričakali slavno baklo in se družili z mladimi športniki. Princa sta se preizkusila v nogometu in košarki, Kate je spretno vihtela lopar.

Vojvodinja in vojvoda Cambriški sta v družbi princa Harryja pred Buckinghamsko palačo pričakala in pozdravila olimpijski ogenj. Potem so se odpravili v Baconov kolidž, kjer so utemeljili program, po katerem se bodo šolali bodoči športni trenerji.

Vse to je del njihovih aktivnosti ambasadorjev olimpijskih iger. Niso se ustavili le pri formalnih obveznostih, z otroki so se pomerili tudi v športnih aktivnostih, William je zaigral nogomet, Harry košarko, Kate pa namizni tenis.

William se je pozneje pošalil in dejal, da sam na nogometnem igrišču ni najlepši prizor ter da je treba biti previden, če njegova žena vihti lopar ali hokejsko palico. Kate je namreč v srednji šoli igrala hokej na travi.