Nedelja, 28. 8. 2011, 7.55
9 let, 2 meseca
Slovenska mis se v Braziliji uči sambo
Dvanajstega septembra bo izbrana nova Miss Universe, ki pa bo že šestdeseta po vrsti. Letošnji izbor se bo odvijal v brazilskem Sao Paulu, kjer slovenske barve zastopa Ema Jagodič. Misica se je proti Braziliji odpravila ta teden, a od tam so že prišle fotografije, na katerih se Ema zabava ob zvokih sambe.
Misice se že pripravljajo na finalni izbor s plesno koreografijo in vadijo korake, a do takrat imajo še kar nekaj obveznosti. V teh dneh so v bolnišnici že obiskale otroke in s pomočjo dobrodelne akcije »operacija nasmeh« zbrale nekaj denarja, ki je namenjen za operacije otrok s telesnimi hibami. Kot se spodobi za državo plesa pa so misice že obiskale eno izmed znamenitih plesnih šol, kjer so vadile plesne korake ob zvokih sambe. V prihodnjih dneh jih čaka še obisk avtomobilskih tekem in športno udejstvovanje ter malo morje dobrodelnih obveznosti.
Glasovanje v polnem teku
Na uradni spletni strani Miss Universe pa je že možno oddati glasove, ki bodo odločali o polfinalistkah za najlepšo v vesolju. Slovenska predstavnica je na uradni fotografiji oblečena v živo rdečo obleko z globokim dekoltejem in namazana močno rdečo šminko. Zanimivo je, da je možno glasovati tudi za našo predstavnico.