Torek, 14. 8. 2012, 8.58
9 let
Sean Penn po petih letih spet za kamero

Nazadnje je režiral film V divjini, sedaj pa se se pogovarja za režiranje adaptacije Ollestodovega knjižne uspešnice Nor na nevihto iz leta 2009.
To so njegovi spomini na letalsko nesrečo, v kateri je pri 11 letih izgubil očeta.
Norman Ollestad je bil edini preživeli v letalski nesreči, v kateri so življenje izgubili njegov oče, pilot in očetovo dekle. Normanov oče je bil zaljubljen v ekstremne športe, sina je pri treh letih naučil surfati in smučati. Njihova Cessna se je zrušila nad hribi v južni Kaliforniji, mladi Norman verjame, da je preživel zahvaljujoč veščinam, ki jih je naučil njegov oče.
Scenarij za film piše Will Fetters, avtor scenarija Eastwoodovega remakea hita Zvezda je rojena.
Penn, trenutno igra v filmu Gangsterska enota, dvokratnik dobitnik oskarja, ima v ognju več železij, med drugim se govori o režiji komedije The Comedian, v kateri bi se naj pojavil Robert De Niro in Kristen Wiig.