Četrtek,
15. 12. 2011,
11.22

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2

Natisni članek

Natisni članek

Četrtek, 15. 12. 2011, 11.22

9 let

Madonna podpisala pogodbo za tri nove albume

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2
Pop legenda je z založbo Interscope Records podpisala pogodbo, po kateri bo posnela še tri albume, za vsakega pa bo dobila milijon ameriških dolarjev.

Madonna, ki bo naslednje leto nastopala med glavnim premorom Super Bowla, se očitno še ne namerava upokojiti. Po sporih z založbo Warner Music, s katero je sodelovala 25 let in jo zapustila leta 2008, potem ko je posnela album Hard Candy, je zdaj podpisala pogodbo z založbo Interscope Records ter pristala pri isti založbi kot Eminem in Lady Gaga.

Kot poroča New York Post, bo Madonna za vsak album – pogodbo je podpisala za tri – prejela milijon ameriških dolarjev. Madonna sicer trenutno snema svoj 12. studijski album, vendar naj bi bila še v fazi demo posnetkov. Kljub temu naj bi album izšel na začetku naslednjega leta.

Demo različica novega singla Give Me All Your Love je sicer že pricurljala na splet, skladbo pa sta ji pomagali posneti Nicki Minaj in MIA.