Sobota, 21. 8. 2010, 20.02
9 let, 2 meseca
Maja Vtič že med najboljšimi

Avstrijka Jacqueline Seifriedsberger je na obeh tekmah slavila pred 15-letno Francozinjo Caroline Mattel.
Obe tekmi je dobila Avstrijka Jacqueline Seifriedsberger, ki je obakrat slavila pred 15-letno francosko talentko Caroline Mattel. Tretje mesto je v petek osvojila Sarah Hendrickson, v soboto pa Japonka Yuki Ito.
Naša Vtičeva je bila v soboto s petim mestom na svoji tretji tekmi po povratku tik ob boku najboljšim. Zelo so se izkazale tudi ostale naše skakalke - Eva Logar je osvojila 10. mesto, Špela Rogelj 20., Urška Bogataj pa je nove točke dobila na 25. mestu.
V soboto med deseterico ni bilo nobene naše, zato pa je bila tik za njo Vtičeva z 11. mestom. Z 18. mestom je točke osvojila znova Eva Logar, Špela Rogelj je bila 26., Anja Tepeš pa je končala na 29. mestu.
Dekleta bodo s tekmami celinskega pokala nadaljevala 11. septembra v Lillehammerju na Norveškem. V skupnem seštevku vodi Hendricksonova, Vtičeva pa zaseda 11. mesto.