19.03

8 let, 5 mesecev

Ponedeljek, 25. 2. 2008, 19.03

Zagorjani neporaženi v Ajdovščini

Nogometaši Primorja so konec tedna še zadnjič pred nadaljevanjem PrveLige Telekom Slovenije preizkusili svojo pripravljenost. Doma so pričakali Zagorje in remizirali z 1:1.

Ajdovci so zaključili ciklus pripravljalnih tekem v zimskem obdobju z remijem proti gostom iz Zagorja. Borivoje Lučić je poslal v ogenj naslednje kandidate: Baloh, Krstič, Ostojič, Cvijanovič, Džuzdanovič, Kosmač, Zatkovič, Mlakar, Serdarević, Bunderla in Šaranović, v drugem polčasu pa so zaigrali še Rutar, Andruško, Kreft, Mehanovič, Vidic, Škerjanc, Teinović, Panikvar in Tomažič. Vseh 90 minut sta na igrišču prebila le prvi klubski strelec David Bunderla, ki tudi tokrat ni zadel v polno, tako da ostaja v zimskem pripravljalnem roku še brez doseženega zadetka ter branilec Alen Džuzdanovič. V prvem polčasu je tako nastopila najmočnejša postava, a so bili drugoligaški gostje vseeno boljši tekmec. V vrstah Primorja je bilo veliko napak v zadnji liniji, napadalci pa so ostali brez uporabnih žog. premalo hitrih in točnih podaj igralcev sredine igrišča tako, da sta bila napadalca brez uporabnih žog. V drugem polčasu je bila slika obrnjena, gostitelji pa so uspeli rezultat izenačiti.

Kombinirana ekipa Primorja bo v torek zvečer na igrišču z umetno travo odigrala še zadnjo pripravljalno tekmo s pričetkom ob 18 uri. Nasprotnik bo ekipa NK Dob.