17.34

8 let, 5 mesecev

Četrtek, 9. 10. 2008, 17.34

Velenjčani zabil kar 17 zadetkov

Rudar iz Velenja je sredi tedna odigral prijateljsko tekmo proti bližnjemu nižjeligašu Pragerskemu. Končni rezultat je bil kar 17:0, nase pa je opozoril Arnel Mahmutovič.

Velenjčani so se na željo ekipe Pragerskega pomerili s tamkajšnjim nižjeligašem. Trener Marijan Pušnik je ponudil priložnost igralcem, ki so v dosedanjem delu sezone imeli manjšo minutažo. Še vedno niso igrali Almir Sulejmanovič, Rusmin Dedič, Marko Kolsi, Boban Savić in lažje poškodovani Alen Mujanovič, Gorazd Zajc ter prvi strelec kluba Edin Junuzović.

Na tekmi se je s petimi zadetki najbolj izkazal 19-letni Arnel Mahmutovič, gol manj pa je dosegel Luka Prašnikar, sicer sin trenerja Energia Cottbusa.

"Knapi" so nastopili v sledeči postavi: Čelofiga, Jeseničnik, Stojnič, Mijatovič, Jahič, Kolenc, Tolimir, Grbič, Omladič, Prašnikar, Mahmutovič; od 70. minute: Cipot, Trifkovič, Kraljevič, Mujakovič, Golob, Pokleka.