10.19

8 let, 5 mesecev

Četrtek, 29. 1. 2009, 10.19

Remi Nafte v Međugorju

Tretji dan priprav v Međugorju je Nafta odigrala prvo od treh načrtovanih prijateljskih tekem. Izid proti Sarajevu je bil 1:1.

Po torkovem slabem vremenu je včeraj Međugorju posijalo sonce, tako da je vadba nogometašev Nafte bila znova mogoča na prostem. Dopoldan so nogometaši opravili trening, popoldan pa so odigrali prijateljsko tekmo s Sarajevom.

Tekma je bila zanimiva in borbena, Lendavčani so igrali vsak polčas z eno postavo. V prvem polčasu ni bilo zadetkov, najlepšo priložnost za Nafto pa je zamudil Lo Duca že v četrti minuti, ko je streljal z glavo. V drugem polčasu je v 53. minuti povedel slovenski prvoligaš, zadel je Adilović. Isti igralec se je do konca tekme znašel v priložnosti za dosego zadetka še dvakrat, priložnosti pa sta imela tudi Bunc in Milojev, eno od priložnosti pa so izkoristili tudi gosti za končnih 1:1.

Prvi polčas so igrali Luk, Medved, Vöröš, Caban, Ošlaj, Bukovec, Dodlek, Vassiljev, Janković, Lo Duca in Gerenčer, v drugem polčasu pa Kuzma, Matjašec, Horvat, Bogdanović, Zemljič, Brezovački, Vaš (Milivojev), Buzeti, Raduha, Bunc in Adilović. Naslednja tekma bo na sporedu v petek, ko bo nasprotnik reprezentanca Bosne in Hercegovine do 19 let.