9.50

8 let, 5 mesecev

Torek, 10. 2. 2009, 9.50

Remi Nafte v Čakovcu

V nedeljo je Nafta gostovala v Čakovcu in na razmočenem terenu iztržila remi. Jutri jih čaka novo tekma in sicer pri madžarskem Haladasu.

Po sobotni zmagi v Murski Soboti nad drugoligašem Muro 05 je Nafta odigrala že v nedeljo naslednjo prijateljsko tekmo. Njihov nasprotnik je bil hrvaški četrtoligaš Čakovec, tekma pa je potekala na razmočenem igrišču. Povedli so domačini z zadetkom Treske v 5. minuti, končnih 1:1 pa je postavil Gerenčer v 24. minuti. Trener Damir Rob za to tekmo namenil počitek nekaterim najboljšim, tako da so od prve minute igrali Kuzma, Vöröš, Zemljič, Bogdanović, Bukovec, Horvat, Dodlek, Pekič, Gerenčer, Adilović in Buzeti, v nadaljevanju pa so priložnost dobili še Prša, Vaš, Raduha in Vinko.

Že v sredo bo na sporedu nova prijateljska tekma in sicer proti Haladasu v Szombathely-u na Madžarskem, kot generalka pred začetkom prvenstva pa bo služil sobotni obračun proti Rudarju iz Velenja.