2. 10. 2016,
18.49

6 let, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,08

nemško prvenstvo Bundesliga Kevin Kampl Roman Bezjak Bayer Leverkusen Bayern München Borussia Dortmund nogomet

Nedelja, 2. 10. 2016, 18.49

Nemško prvenstvo, 6. krog

Kampl z Bayerjem končal zmagoviti niz nekdanjih, prvaki prvič letos brez polnega izkupička

Kevin Kampl | Foto Guliver/Getty Images

V šestem krogu nemške bundeslige je Kevin Kampl z Bayerjem gostil Borussio Dortmund, za katero je igral v letu 2015, in slavil z 2:0. Vodilni Bayern je proti Kölnu Dominica Maroha, ki še vedno manjka zaradi poškodbe, ostal brez šeste zaporedne zmage.

Evropske nogometne zelenice:

Kevin Kampl je na zelenici preživel vso tekmo, v 37. minuti si je prislužil rumeni karton. Leverkusen je končal tri tekme dolg zmagoviti niz Dortmunda.

Roman Bezjak je z Darmstadtom gostil Werder in se zadovoljil s točko, tekma se je končala z izidom 2:2. Slovenski legionar je na igrišču prebil vseh 90 minut tekme.

5 - Lewandowski (Bayern), Aubemayang (Borussia Dortmund), Modeste (Köln), Ibišević (Hertha)
4 - Hernandez (Bayer Leverkusen), Pohjanpalo (Bayer Leverkusen)