Rok Viškovič

Četrtek,
9. 1. 2014,
16.36

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Četrtek, 9. 1. 2014, 16.36

9 let, 2 meseca

Mariborski prekrškar k najboljšemu na Cipru

Rok Viškovič

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Nejc Potokar, ki so ga pri Mariboru pred časom odpisali zaradi ponavljajočih se disciplinskih prekrškov, si je našel nov klub. Nogometno pot bo nadaljeval pri AEL Limassolu.

Oktobra lani je Nejca Potokarja Maribor suspendiral zaradi ponavljanja prekrškov. Uradno do nadaljnjega, neuradno je bilo že takrat znano, da so ga dokončno odpisali. Pozneje je to priznal tudi Zlatko Zahović, a usoda nekdanjega branilca kranjskega Triglava je ostala nejasna vse do danes.

Zdaj je postalo jasno, da je našel nov klub. Seli se na Ciper, kjer bo od zdaj igral za AEL Limassol, ta je trenutno celo na prvem mestu prvenstvene razpredelnice. Ker pri Mariboru s Potokarjem v nasprotju z nekaterimi informacijami, ki smo jih imeli, še niso razdrli pogodbe, bodo slovenski prvaki na račun odškodnine prejeli tudi nekaj denarja.

AEL je sicer šestkratni ciprski prvak, njegov trener je bil pred leti krajši čas tudi nekdanji uspešni trener Maribora Bojan Prašnikar.

Potokar Maribor zapušča po natanko treh letih, ki jih je prebil v Ljudskem vrtu. V tem času je zbral 81 nastopov v vseh tekmovanjih.