18.48

8 let, 5 mesecev

Četrtek, 14. 2. 2008, 18.48

Kršič in Demirović za zmago nad četrtoligašem

Nogometaši HiT Gorice so v sredo na domačem igrišču v prijateljski tekmi le stežka odpravili moštvo Italo San Marco iz Gradišča ob Soči. Končni rezultat je bil 2:1 za ''vrtnice''.

Štirikratni državni prvaki so v sredo popoldan v novogoriškem Športnem parku ugnali vodilni klub italijanske četrte lige ''Serie D'' Italo San Marco. Gostje so prešli v vodstvo v 30. minuti, nato pa sta v nadaljevanju poskrbela za zmago ''vrtnic'' dva zvezna igralca. Najprej je s prostega strela v 60. minuti zadel v polno Admir Kršič, končni rezultat pa je po izjemni akciji s ''polvolejem'' postavil izkušeni Enes Demirović. Naslednja tekma čaka izbrance Darka Milaniča v soboto v Mirnu, dan kasneje pa se bodo z začetkom ob 15. uri pomerili še z vodilnim klubom srbske druge lige Javorjem.