7 let

Sobota, 8. 3. 2008, 14.43

7 let

Interblock : HiT Gorica

V 22. krogu PrveLige Telekom Slovenije sta se v Ljubljani merila Interblock in HiT Gorica. Tekmo, ki smo jo prenašali na Planet TV, so s 3:0 dobili nogometaši Interblocka.

Potek dogodkov:

95' Sodnik je po petih minutah podaljška odpiskal konec. Interblock je z novo zmago vse bližje vrhu prvenstvene razpredelnice.

94' Goool! 3:0. Končni izid je po pravem evrogolu postavil Matič, ki je goriškega vratarja premagal z močnim strelom s 30 metrov in dosegel prvenec v dresu Interblocka.

92' Domači trener je namesto Hrvata Jolića v igro poslal mladega Majcna.

87' Goool! 2:0. Na robu kazenskega prostora je preigraval Jelečevič in žogo podal desno do Preglja, ki je udaril z 20 metrov in še drugič na tekmi premagal Piriha ter odločil tekmo.

87' Prvo menjavo je opravil tudi domači trener. Namesto Geriča je v igro poslal Rujoviča.

81' Rumeni karton za Nebojšo Kovačeviča (Gorica).

76' Trener Gorice je opravil še zadnjo menjavo in namesto Kršiča v igro poslal Brazilca Cesarja Romera.

70' - V vrstah gostov je prišlo do druge menjave. Nigerijca Ekpokija je zamenjal mladi Velikonja.

72' Kapetan domače ekipe Rok Elsner je prejel rumeni karton.

57' Trener gostov je v 57. minuti namesto Cvijanoviča v igro poslal Galešiča.

52' - Goool! 1:0. Gerič je ukradel žoge in jo podal do Preglja, ki se je znebil branilca in nato premagal še nemočnega Piriha ter domače moštvo popeljal v vodstvo.

49' Rumeni karton za Jelečeviča (Interblock)

46' rumeni karton za Akota (Interblock)

Povzetek prvega polčasa

46' Sodnik je odpiskal konec prvega polčasa, ki ga je podaljšal za minuto. Ekipi sta pokazali dobro predstavo. Zadetka ni bilo, sta pa obe moštvi imeli nekaj priložnosti.

3' Rumeni karton za Ekpokija (Gorica)

Glavni sodnik Robert Ponis je dal znak za začetek tekme. S sredine igrišče so prvi žogo udarili nogometaši Interblocka.