Uroš Iskra

Petek,
12. 6. 2015,
11.30

Osveženo pred

9 let, 3 mesece

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 12. 6. 2015, 11.30

9 let, 3 mesece

Andraž Struna dokončno izgubljen za tekmo z Anglijo

Uroš Iskra

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
Andraž Struna slovenski nogometni reprezentanci ne bo mogel pomagati na nedeljski tekmi proti Angliji. Poškodba mečne mišice je prehuda.

Kot smo pisali v četrtek, je v zadnjem času standardni član prve postave reprezentance in branilec grške ekipe PAS Giannina že po sredinem treningu začutil bolečine v mečni mišici. V četrtek ni treniral, po potrditvi zanesljivega vira pa ga ne bo niti na nedeljski tekmi proti Angliji. Poškodba je prehuda.

Vsaj če sklepamo po igralni nogometni izobrazbi, ga bo nadomestil Bojan Jokić, ki je zaradi poškodbe izpustil skoraj vso klubsko sezono. Za Villarreal je odigral le sedem tekem, 552 minut, zato še ni v tisti formi, ki ga je krasila v preteklosti. A selektor Srečko Katanec nima veliko izbire. V preteklosti sta na levem boku simbolično igrala tudi Branko Ilić in Mišo Brečko, a le na prijateljskih tekmah.

Jokić je nazadnje za Slovenijo igral pred natančno enim letom na tekmi proti Urugvaju.