9.15

8 let, 5 mesecev

Četrtek, 21. 2. 2008, 9.15

Ajdovci spravili na kolena Celjane

Nogometaši Primorja so v sredo v prijateljski tekmi ugnali MIK CM Celje z 2:1, vratar Ajdovcev Igor Nenezič pa se bo po uspešno opravljeni atroskopiji kolena kmalu pridružil soigralcem na treningu.

Maloštevilčno občinstvo v Ajdovščini se je lahko v sredo na osrednjem nogometnem objektu v slovenski ''prestolnici burje'' na lastne oči prepričalo o trenutni pripravljenosti dveh prvoligaških moštev. Primorje je v prijateljski tekmi odpravilo MIK CM Celje z 2:1, vsi trije zadetki pa so bili doseženi v prvem polčasu.

Trener ''črno-rdečih'' Borivoje Lučić je pričel dvoboj s postavo Baloh, Krstič, Ostojič, Cvijanovič, Džuzdanovič, Kosmač, Zatkovič, Mlakar, Serdarević, Bunderla in Šaranović, kasneje pa so dobili priložnost še Kreft, Škerjanc, Teinović, Vidic in Panikvar, medtem ko je njegov kolega na celjski klopi Pavel Pinni od prve minute poslal ''v ogenj'' Šeligo, Marlona, Haliloviča, Hadžičam Travnerja, Jovandića, Sešlarja, Urbanča, Petričevića, Gorinška in Dvorančiča. Na ajdovsko zelenico so v drugem polčasu stopili še Mujčinovič, Centrih, Bezjak, Bakarič, Puc in Štraus. V vrstah gostov je manjkalo sedem nogometašev (Daltro, Pečnik, Križnik, Kelhar, Lekić, Biščan in Radulovič).

Nenezič dobro okreva

Nekdanji vratar mlade reprezentance in občasni član Kekove čete Igor Nenezič je po poročanju klubske strani Primorja vedno bližje vrnitvi na nogometne zelenice. V ponedeljek dr. Peroša uspešno opravil atroskopijo kolena prvega vratarja Primorja, ki naj bi se v ponedeljek že pridružil treningom prve ekipe.

Drevi čaka ''drugo'' ekipo Primorja prijateljski dvoboj z vodilnim srbskim drugoligaškim klubom Javor iz Ivanjice. Srečanje se bo pričelo ob 15. uri v Biljah, Ajdovci pa bodo sklenili ciklus pripravljalnih tekem pred nadaljevanjem PrveLige Telekom Slovenije v nedeljo, ko bodo doma pričakali Zagorje.