14. 5. 2017,
19.51

Thermometer Blue 0,08

Druga liga naj gol NK Dob NK Drava Ptuj NK Brežice NK Brda NK Zarica Kranj NK Triglav NK Veržej NK Ankaran

Nedelja, 14. 5. 2017, 19.51

DRUGA LIGA, 25. KROG

Triglav po 14 letih prvak druge lige #foto

Triglav Kranj | Foto Grega Valančič / Sportida

Kranjski Triglav si je po zmagi nad Brežicami s 4:0 predčasno zagotovil prvoligaško vstopnico.

Triglav je v prvi ligi nazadnje igral v sezoni 2013/14. Drugiligaški prvak pa je postal po 14 letih, in sicer dve tekmi pred koncem prvenstva. Brežice je na domačem štadionu premagal s 4:0.

Fotogalerija Grege Valančiča:

1 / 41

Nogometaši Rolteka Doba so "le" remizirali z Ankaranom Hrvatini. Končni izid je bil 2:2, Dobljani pa so do točke prišli v 90. minuti, ko je za izenačenje zadel Lovro Splichal. V soboto sta bili na sporedu še dve tekmi, ptujska Drava je v Kranju premagala Zarico s 3:2, Farmtech Veržej in Krka pa sta se razšla z 2:2.

Druga liga, 25. krog:

Sobota, 13. maj:
Roltek Dob : Ankaran Hrvatini 2:2 (0:0)
Kidrič 61., Splichal 90.; Vodeb 52., Lukanc 69.

Zarica Kranj : Drava Ptuj 2:3 (2:0)
Mlakar 8., Volčič 30.; Petek 47., Križan 58., Bašić 76.

Farmtech Veržej : Krka 2:2 (1:0)
Dervišević 33., Šauperl 82.; Čeh 60., Šauperl 85./a.g.

Nedelja, 14. maj:
Triglav Kranj : Brežice-Terme Čatež 4:0 (1:0)
Đurkovič 1., Arh-Česen 49., Poplatnik 56., Ahačič 62.

10. Zavrč                  9  -   5

* Zavrč je izstopil iz tekmovanja, zato se priznavajo le njegovi rezultati v prvi tretjini sezone.