Druga liga NK Krka NK Triglav NK Veržej NK Zarica Kranj NK Ankaran NK Drava Ptuj NK Dob NK Brežice NK Brda

Nedelja, 7. 5. 2017, 20.43

DRUGA LIGA, 24. KROG

Triglavani ohranili točko prednosti pred Roltekom Dobom, v nedeljo remi

Siniša Brkić | Foto Žiga Zupan/Sportida

Nogometaši kranjskega Triglava so v 24. krogu 2. slovenske lige ohranili točko prednosti pred Roltekom Dobom, potem ko so z golom Davida Zeca v tretji minuti sodniškega dodatka zmagali na gostovanju pri Krki s 3:2. Že pred tem so Dobljani kar s 6:1 slavili v Brežicah. Zadnja sobotna tekma med Dravo in Veržejem se je končala s 3:1 v korist domačih. Edina nedeljska tekma se je končala brez zmagovalca.

Druga liga, 24. krog:

Sobota, 6. maj:
Brežice-Terme Čatež : Roltek Dob 1:6 (0:2)
Turković 68.; Kunstelj 31./11m, Račić 37., Splichal 52., Leskovar 62., 71./11m, G. Čretnik 75.

Krka : Triglav Kranj 2:3 (0:1)
Potokar 48., Kostanjšek 85./11m; Žurga 29., Poplatnik 74., Zec 90.; R.K.: Robnik 86., Šmit 90./oba Triglav

Drava Ptuj : Farmtech Veržej 3:1 (2:1)
Čeh 28., Bašić 31., Šalamun 76.; Vok 44.

10. Zavrč                 9  -   5

* Zavrč je izstopil iz tekmovanja, zato se priznavajo le njegovi rezultati v prvi tretjini sezone.