Val Pusteria Fehervar AV19 Red Bull Salzburg Pioneers Vorarlberg Linz četrtfinale končnica IceHL VSV Beljak KAC Celovec

Torek, 5. 3. 2024, 22.00

IceHL, četrtfinale, druge tekme

Kuraltovi že pri dveh zmagah, Linz in Celovec vrnila udarec, Beljak v težavah

ICEHL: HK SŽ Olimpija - Fehervar AV Anže Kuralt | Anže Kuralt je zadel tudi na drugi tekmi četrtfinala lige Ice. V 21. minuti je zadel za izenačenje na 1:1, Fehervar je drugo tekmo proti Pustertalu dobil s 3:2. | Foto Grega Valančič/Sportida

Anže Kuralt je zadel tudi na drugi tekmi četrtfinala lige Ice. V 21. minuti je zadel za izenačenje na 1:1, Fehervar je drugo tekmo proti Pustertalu dobil s 3:2.

Hokejisti Fehervarja so že na pol poti do polfinala lige Ice, ko so v ponedeljek v četrtfinalni seriji s Pustertalom vknjižili še drugo zmago. Tudi pri tej je z zadetkom sodeloval slovenski legionar Anže Kuralt. Danes je Linz Salzburgu vrnil udarec in serijo izenačil na 1:1, prav tako je do prve zmage prišel Celovec proti Vorarlbergu, medtem ko je Beljak Marcela Rodmana v težavah, proti Bolzanu zdaj zaostaja že z 0:2 v zmagah.

KAC Celovec : Pioneers Vorarlberg
Sportal Začel se je četrtfinale, Vorarlberg presenetil Celovčane

Moštva v prvem krogu končnice lige Ice igrajo na štiri zmage, četrtfinalni pari pa so Celovec - Pioneers Vorarlberg, Fehervar - Pustertal, Red Bull Salzburg - Linz in Bolzano - Beljak.

Tretje tekme končnice bodo v četrtek, četrte v petek in soboto.