Thermometer Blue 0,02

Robert Berić Rene Krhin Jan Repas PSG Monaco francosko prvenstvo

Nedelja, 4. 3. 2018, 22.58

Francosko prvenstvo, 28. krog

Krhinovi v sodnikovem podaljšku zapravili zmago na Velodromu, Berić blestel #video

Robert Berić | Foto Reuters

V tekmi 28. kroga francoskega prvenstva je v soboto s St. Etiennom remiziral z Dijonom (2:2), oba zadetka domačih je dosegel Robert Berić. Guingamp je brez poškodovanega Denisa Petrića izgubil pri Angersu, PSG pa je brez poškodovanih Neymarja in Kyliana Mbappeja z 2:0 premagal Troyes. Jan Repas je s Caenom premagal Strasbourg. Slovenec je tekmo spremljal s klopi. Nantes Reneja Krhina je v nedeljo na Velodromu še v 95. minuti vodil z 1:0, a so domači povsem ob koncu izsilili remi.

Slovenski napadalec je tekmo zelo slabo odprl. V 35. minuti je po slabem strelu zapravil enajstmetrovko, a se hitro odkupil svojim navijačem. Tik pred odhodom na odmor je z odličnim strelom z glavo izenačil na 1:1.

St. Etienne se je v drugem delu le po desetih minutah spet znašel v zaostanku, nato pa je na sceno ponovno stopil Krčan in s pravo ''bombo" še drugič zatresel mrežo Dijona.