1. 2. 2013,
11.25

Mario Balotelli

Petek, 1. 2. 2013, 11.25

Eden izmed "junakov" zimskega prestopnega roka, Mario Balotelli, je v četrtek debitiral za Milan. V prijateljski tekmi z nižjeligašem Darfo Boario je zadel v polno, Milan pa je zmagal z 10:0.

Po "norem" četrtkovem uvodu, ko je dvignil na noge prestolnico Lombardije in tudi uradno podpisal za AC Milan, je Mario Balotelli prvič oblekel rdeče-črni dres. Na prijateljski tekmi z nižjeligaškim tekmecem Darfo Boario je odigral drugi polčas, le 12 minut po vstopu v igro pa se je že vpisal med strelce. Prednost Milana je po samostojnem prodoru, v katerem je zlahka preigral vratarja, povišal na 6:0. Na srečanju se je izkazal še z dvema podajama, ki ju jo v zadetka pretopil veliki prijatelj Stephan El Shaarawy. Danes bo ob 19. uri na novinarski konferenci predstavljen še javnosti. Trener Massimilano Allegri resno razmišlja o tem, da bi okrepil napad milanskega velikana že na nedeljski prvenstveni tekmi z Udinesejem.