Četrtek, 18. 8. 2016, 16.12

Paul Pogba prvim nastopom

Najdražji v zgodovini nogometa bo igral že jutri

1

Manchester United bo tekmo 2. kroga angleške elitne nogometne premier lige odigral že v petek. To bo dan, ko bodo navijači na štadionu Old Trafford, na katerem domuje 20-kratni angleški prvak, lahko pozdravili povratnika Paula Pogbaja. Francoza, ki je pred dnevi postal najdražji igralec v zgodovini nogometa.

"Za zdaj ni odigral še niti ene minute v pripravljalnih tekmah, kar je škoda, a je dobro pripravljen, saj že skoraj dva tedna trenira z ekipo. Nekaj sam, nekaj s preostalimi igralci. Nared je za igro. Verjamem, da bo lahko odigral nekaj minut," je pred petkovo tekmo, ki se bo začela ob 21. uri, dejal trener Manchester Uniteda Jose Mourinho, tudi on je v klub prišel pred začetkom sezone.

Da bi Paul Pogba našel mesto v začetni enajsterici Manchester Uniteda, ki je v prvem prvenstvenem krogu pretekli konec tedna zmagal s 3:1 v gosteh pri Bournemouthu, seveda ne gre verjeti, a Francoza lahko na igrišču pričakujemo v drugem polčasu. Sploh če bo izid za domače ugoden.

23-letni vezist je v Manchester United, katerega član je bil pred štirimi leti, a nato brez odškodnine odšel v Juventus, pred desetimi dnevi prestopil za kar 105 milijonov evrov in poskrbel za najdražji prestop v zgodovini nogometa.