1 leto

2. SNL, zaostala tekma

Ilirija izgublja stik s prvima dvema v drugi ligi

Ilirija | Foto Urban Meglič/Sportida

Nogometaši Ilirije 1911 in Fužinarja Vzajemcev so se v zaostali tekmi 21. kroga 2. SNL razšli z neodločenim izidom 1:1. Brez zmage so zadnje tri tekme.

Aluminij
Sportal Rogaška in Aluminij zadela "poker", Jadranu pomembna zmaga

Na sredini tekmi se je vse pomembno zgodilo že v uvodnih minutah. Domači so namreč povedli že v prvi, ko je zadel Matej Poplatnik, a je hitro odgovoril Barnabas Nemeth in izenačil že v tretji minuti.

Po delitvi točk je ljubljanska ekipa ostala na četrtem mestu, zdaj ima 39 točk, Korošci pa so pri 28 točkah in devetem mestu.

Vodi Rogaška z 52, Aluminij, ki je v pokalnem tekmovanju v četrtfinalu izločil branilca naslova iz Kopra, je drugi s 50, Krka pa tretja s 43.

Druga liga, zaostala tekma:

Sobota, 5. april:

17 – Matej Poplatnik (Ilirija),
15 - Nik Marinšek (Aluminij),
13  Bamba Susso (Bilje),
10 - Gašper Černe (Roltek Dob), Nejc Gradišar (Rogaška), Gal Grobelnik (Beltinci), Dino Kapitanović (Krka),
  9 – Dejan Djermanović (Ilirija)
  7 – Chris Cener (Fužinar), Anel Hajrić (Rogaška, Triglav Kranj), Marko Musulin (Rogaška), Stjepan Oštrek (Nafta), Tai Matea Panić (Bistrica; Jadran), Faris Zubanović (Fužinar),

Olimpija Celje Pokal
Sportal Drama v Stožicah, Olimpija šele po deseti seriji enajstmetrovk strla Celje