Druga liga NK Ankaran NK Brda NK Brežice NK Zarica Kranj NK Krka NK Triglav NK Veržej NK Dob NK Drava Ptuj

Nedelja, 23. 4. 2017, 21.13

DRUGA LIGA, 22. KROG

Prvi strelec 2. SNL rešil Triglav Kranj

Matej Poplatnik | Foto Vid Ponikvar

Nogometaši v 2. slovenski ligi so odigrali tekme 22. kroga. Krka je v soboto doma izgubila proti Ankaranu Hrvatinom z 0:2, ptujska Drava pa je z 1:2 klonila pred Roltekom Dobom, ki za vodilnim Triglavom zaostaja tri točke. Kranjčani so nedeljo z dvema zadetkoma prvega strelca 2. slovenske nogometne lige Mateja Poplatnika v zadnjih desetih minutah remizirali z moštvom Brda.

Brda : Triglav Kranj 2:2  (2:0)
Žižmond 14., Ferjančič 37.; Poplatnik 80./11-m, Poplatnik 86.

Zarica Kranj : Farmtech Veržej 2:0 (0:0)