Real Betis nogomet špansko prvenstvo Víctor Sánchez del Amo

Sobota, 12. 11. 2016, 13.10

Pod taktirko Victorja Sancheza del Ama

Betis z novim trenerjem

real betis | Foto Reuters

Španski nogometni prvoligaš Real Betis je po manj kot štirih mesecih in 11 prvenstvenih tekmah na čelu kluba iz Seville odpustil trenerja Gustava Poyeta. Klubsko vodstvo je na njegovo mesto imenovalo Victorja Sancheza del Ama.

V uvodnih 11 krogih španskega prvenstva primera division je Betis pod vodstvom 48-letnega Poyeta osvojil 11 točk in je na 14. mestu prvenstvene lestvice.

Sanchez del Amo je minulo sezono vodil Deportivo, s katerim je sezono končal na 15. mestu, to sezono pa je vodil grški Olympiakos, vendar je zaradi slabih rezultatov po dveh mesecih dobil nogo.

Poyet je še tretji trener v la ligi, ki je to sezono izgubil službo; pred tem so pri Valencii odpustili Paka Ayestarana, pri Granadi pa Paca Jemeza.