4 leta, 1 mesec

liga KHL Žiga Jeglič Rok Tičar Jan Muršak CSKA Moskva Medveščak Zagreb Dinamo Minsk

Sreda, 19. 11. 2014, 10.57

Brez zadetka ni zmage

Moštvo Žige Jegliča in Roka Tičarja je na gostovanju v latvijskem glavnem mestu z 0:1 izgubilo po kazenskih strelih.

Člani kluba iz Bratislave se po treh gostovanjih v domovino vračajo z eno zmago in dvema porazoma. Zadnjega so doživeli pri latvijski Rigi, kjer niso našli poti do mreže Jakuba Sedlačka. Gledalci so morali na zadetek počakati vse do kazenskih strelov, ko je bil pri domačih uspešen Linus Videll, medtem ko trije gostujoči hokejisti, kot tretji je poskušal Rok Tičar, niso bili uspešni. Slovenski napadalec je sicer igral 16 minut in pol, trikrat streljal in dobil tri od desetih sodniških metov. Žiga jeglič je bil na ledu dobrih 14 minut in enkrat ustrelil proti nasprotnikovim vratom.

Slovan je po porazu na devetem mestu zahodne konference, niz štirih tekem pred svojimi gledalci pa bo začel šele v torek, ko ga čaka Lokomotiv Jaroslavl. Medveščak, ki je brez Marcela Rodmana v sredo z 2:5 izgubil proti Dinamu iz Minska, je mesto za njim.