1. 7. 2013,
9.35

Ponedeljek, 1. 7. 2013, 9.35

Triglav osvojil, vse kar je možno osvojiti

Po osvojenem naslovu vaterpolskega državnega prvaka so kranjski vaterpolisti sinoči osvojili še naslov pokalnega zmagovalca.

V Kranju so gostitelji z 19:12 (5:5, 4:3, 6:2, 4:2) premagali mariborski Branik.

"Vedeli smo, da smo boljši od moštva iz Maribora. Na začetku smo šli v tekmo malce na lahko in se je prva četrtina končala neodločeno 5:5, kar je pomenilo, da smo prejeli kar preveč zadetkov za eno četrtino. Nadaljevali smo precej bolje, saj smo vedeli, da smo veliko boljši kot pa nasprotnik." je po tekmi povedal trener Triglava in selektor reprezentance Primož Troppan.