Torek, 19. 5. 2026, 7.32
2 tedna, 4 dni
V delovni nesreči umrl moški iz okolice Majšperka
V delovni nesreči je umrl moški, so sporočili s policije.
Policija je bila v ponedeljek obveščena o delovni nesreči moškega iz okolice Majšperka, ki se je poškodoval med delom z delovnim strojem in zaradi poškodb umrl, so sporočili z mariborske policijske uprave.
Dodali so, da je po prvih informacijah tuja krivda pri tem izključena, so še zapisali na policiji.