SiolNET. Posel danes
  • Messenger
  • Messenger

Zgodovinska odločitev: razveljavljen razpis davčne uprave za avtomobile

7,66

termometer

Varuh trga je dokazal, da je Finančna uprava (Furs) pri razpisu za avtomobile ravnala v nasprotju z javnim interesom.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Kritik / 04.09.2019. ob 17:42

Hude kazni bodo padale za dobro plačane vodilne, ki niso ravnali v skladu z zakonom :) :)

• jokl / 05.09.2019. ob 11:15

Enostavno dejstvo je in celo logično je, da so pooblaščeni serviserji najbolje usposobljeni za servisiranje določene znamke vozil, če pa ni konkurence med slednjimi, pa ni moj problem. Kako naj vem, kateri mehanik dejansko zna popravljati določeno znamko vozil. In konec koncev tudi, če proizvajalec potrdi garancijo zaradi šlamastike nekega mehanika, sem jaz tisti čas brez vozila, kar pa sploh v poslu, pomeni dodaten strošek...

• sounder / 04.09.2019. ob 17:48

seveda, ker se Ahčinovi maje stolček

• kurili / 04.09.2019. ob 22:08

Tole si lahko izmisli samo najbolj zabit birokrat. jamstva pri avtomobilih veljajo le če so servisirani na pooblaščenih servisih in kdo bo odgovrjal za škodo če bodo po avtomobilih šarili nrki vaški mehaniki. Imajo sploh računalniški program za diagnostiko? Oblak dima za avtomobilom ko pospeši je običajen znak servisiranja pri šalabajzerju in kako naj finančna uprava presodi da je prijavljeni najcenejši tudi usposobljen?.

• Billurop / 04.09.2019. ob 22:08

EU..,2010.. konkurenco lahko omejijo kako drugače.. število zaposlenih.. promet.. da imajo uradni rač program za toe znamko..itd

• MarkJurko / 05.09.2019. ob 23:17

Saj zakone tudi pišejo le pooblaščeni pravniki, pa še ti naredijo polno lukenj, da se toženi čim lažje izmaže ob svojih protizakonitih dejanjih.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.