SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Zakonca iščeta družino, ki bi ji prepustila svojo kmetijo #video

8,07

termometer

Po tragični smrti obeh sinov sta zakonca Hauzer na jesen življenja ostala sama in nemočna na veliki kmetiji v Cogenticih v Slovenskih goricah. Zdaj iščeta družino, ki bi jima bila pripravljena pomagati pri vsakodnevnih opravilih in tudi v prihodnje poskrbeti za kmetijo. Če ste mlada družina brez stanovanja in vas ni strah dela na kmetiji, potem zakonca Huzar iščeta ravno vas.

Komentarji

13

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Kritik / 15.02.2019. ob 19:12

Samo previdnost jima želim ....

• Anaa / 15.02.2019. ob 23:19

Srečno zakoncema Hauzer in družini, ki bo našla novi - skupni dom.

• dkeber2 / 15.02.2019. ob 21:14

Če,je kje poštena SLOVENSKA DRUŽINA ,naj jima pošteno pomaga !!!

• Moonlight / 16.02.2019. ob 07:52

Se mi ful smilita, izgubila sta otroke. In zdaj ali bosta imela srečo in dobita res super ljudi ali pa ene, ko bosta še imela težave zaradi njih in se bo izkazalo, da je za nekatere življenje res kruto. Jima želim vso srečo in da najdeta prave ljudi, ki bodo znali cenit to...

• niagara1 / 16.02.2019. ob 14:25

verjetno se bo nekdo javil izAvsrije ali Nemcije ,ker se niso pozabili da za zivljenje je treba delati.VSloveniji je pa sport prioriteta,pa pisanje zakonov kako je treba ziveti bres dela.

• karjud1 / 16.02.2019. ob 07:17

Bodita res previdna. Ali je kdo, ki je odvetnik ali notar tema dvema človekoma pripravljen svetovati brezplačno ? Oglasite se jima, vesela bosta strokovnega nasveta. Jaz svetujem preizkusno dobo, nato pa pogodbo o dosmrtnem preživljanju, saj bi potem ti ljudje na tak način odslužili kmetijo in jim je ne more nihče več vzeti.

• janez123 / 16.02.2019. ob 06:10

če tega ne delaš od malega je problem znanje.

• mimi45 / 16.02.2019. ob 06:10

Se strinjam ker iz pisarne če ni nikoli živel na kmetiji bo zelo težko delo na kmetiji je zelo težko. Prinas pa so zakoni pisani birokratom. Vso srečo!

• karjud1 / 17.02.2019. ob 04:35

Pozdravljeni, nisva več mlada, sva pa zdrava in zelo naju veseli delo na kmetiji. Sva s Krasa, imela sva koze, ovce, osle, kokoši,zajčke, pa še in še. Hitro se učiva. Vso hrano si pridelava doma. Imava vsak svojo pokojnino. Če sva zanimiva, pokličite 051 332 842. Miba

• aljosa10 / 18.02.2019. ob 02:21

mene pa zanima vec od te tem, ce jeto res sm pripravljen pomagat druzini naj me kontaktira na tel st 086698670 ANDREJ sm resen priden in imam iskusnje s kmetovanjem ,smo druzina z otrokom sm zaposlen in bi poskusil

• Bahrija / 17.02.2019. ob 11:58

Jaz in žena bi rada prišla pomagat i delat na kmetiji . Imava dolgo iskušnjo pri delu na kmetiji kako poljodelska dela tako i dela na farmi z živali . Resna sva in pridna

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.