SiolNET. Sportal Rokomet
  • Messenger
  • Messenger
Odzivi po kvalifikacijski tekmi za EP med Slovenijo in Estonijo

Slovenci po novi medli predstavi: Ne vemo, zakaj se nam to dogaja

6,12

termometer

Slovenska rokometna reprezentanca je kvalifikacije za evropsko prvenstvo leta 2020, kamor si je nastop zagotovila že aprila, zaključila z zmago proti Estoniji v Kopru (32:28). Slovenci so po vodstvu z dvomestno prednostjo v prvem delu, v drugem polčasu močno padli v igri, proti koncu srečanja celo trepetali za dve točki, a jim je na koncu uspelo izvleči še peto zmago v kvalifikacijah. "Ne vemo, zakaj se nam dogajajo takšni padci v igri," je bil po tekmi razočaran prvi strelec slovenske izbrane vrste Matej Gaber.

Komentarji

4

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Kritik / 16.06.2019. ob 21:38

Tako kot za zmage je tudi za poraze kriv selektor ali trener ....

• egi / 16.06.2019. ob 21:01

Ekipa brez perspektive. Proti dobrim izgubljajo, proti slabim niso motivirani. Nekaj je hudo narobe, v glavah!

• Pasjeljubec / 16.06.2019. ob 21:10

Kot sem že pred časom povedal in ne "kavč komentiral"! Sem poznavalec rokometa in v tej panogi smo v prostem "padanju"!

• slov1ec / 17.06.2019. ob 07:34

Včerajšnje dogajanje, samo potrjuje ugotovitev, da nekoč najboljši rokometaš sveta žal NIKOLI ne bo enako dober trener/selektor. Njegova karizma nikoli ne bo dosegla, kot igralca povprečnega, L.Červarja. Sem za menjavo z dosedanjim pomočnikom Urošem Šerbcem !

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.