SiolNET. Sportal Atletika
  • Messenger
  • Messenger
Evropske igre v Minsku

Slovenci iz protesta ekipne tekme sploh niso dokončali

5,11

termometer

Peti dan evropskih iger v Minsku se za Slovenijo ni končal kot prejšnji. Ne samo zaradi dejstva, da ni bilo nove kolajne, ampak tudi, ker so sodniki na ekipni atletski tekmi po mnenju slovenskega tabora neupravičeno diskvalificirali štafeto 4x400 metrov. Razlog za to naj bi bila napaka Luke Janežiča, ki naj bi na progi oviral Romuna.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• kjessi / 25.06.2019. ob 23:18

Upam, da po vseh navedenih argumentih ne bo ostalo samo pri protestu. Sodniki ne morejo " kaznovati" dežele, ki je manjša od Romunije. To ni več atletika.

• Oregon / 25.06.2019. ob 22:47

pa to ni res, Luka je izvrstenn atlet in neverjetno fajn poba, imel sem cast ga spoznati in nekaj malega z njim narediti. Žal mi je zanj, nneverjeten pristop ima, zrel je.

• MarkJurko / 26.06.2019. ob 10:23

Šport že dolgo ni več šport, ampak prevladovanje interesov 'močnejših' in podkupovanj.

• Pasjeljubec / 26.06.2019. ob 09:31

In zakaj se posnetek tega teka ne objavi na spletu? Rekla- kazala!?

• krogla / 26.06.2019. ob 22:17

Pa kaki Romuni, še vedno smo bili boljši od njih, kogledam kajakše na divjih vodah in kraje pri njih, krajo v Minsku, ne morem več verjeti v pošten šport, ampak barabinske interese politike. Jaz sem tekmoval v nekih drugih časih in tudi bil trener v nekih drugih časih.

• dunc46 / 26.06.2019. ob 14:37

prav so nardili.... sodnike bi bilo treba, ko se ugotovi nepravilnost kaznovat ne pa sportnike!!!

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.