SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Nova prevoznika na Brniku: prihajata Lufthansa in Swiss

8,95

termometer

Od 16. oktobra bo z brniškega letališča z letalsko družbo Swiss Airlines mogoče direktno leteti v Zürich. Najprej je predvidenih pet poletov tedensko. S koncem oktobra na Brnik prihaja tudi Lufthansa, ki bo najprej dvakrat dnevno direktno letela v Frankfurt. Od prvega novembra bo Lufthansa letela tudi v München.

Komentarji

25

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• sounder / 02.10.2019. ob 14:01

Ekonomija vse zrihta, tako kot pri taxi prevozih. Sem prepričan da bodo karte cenejše in boljša postrežba na letalu.

• vineršnicl / 02.10.2019. ob 13:31

Dobra linija, ne bo treba več v Benetke hodit.

• Zgodovinar_69 / 02.10.2019. ob 13:30

No, vidite kako hitro se zadeve urejajo. Kar je logično, če smo laiki že 3 leta vedeli, da je Adria za v stečaj, so profiji to vedeli še prej. So pač počakali, da se to mrcvarjenje mrtvega konja po imenu Adria konča.

• Nikoniko1 / 02.10.2019. ob 14:01

Pa saj je Tajnikar lepo povedal, da bomo slepo čravo, da bomo izumrli, da ne bomo več videli sveta, če propade Adria. Kaj ga ne bi šel sedaj kakšen novinar povprašat po zdravju in njegovih sposobnostih. Pa še Damjana in podobne kvazi ekonomiste plačane iz proračuna.

• DiscoViking / 02.10.2019. ob 14:04

Katastrofa kajne ? Odrezani od sveta pa take fore jao? Ampak naše levnuhe najbolj peče ker ne bodo mogli več leteti v Šiptarijo z njihovo omiljeno Adrio, zato pa tak rompompom. Naj Tajnikar in njegova druščina ustanovijo z lastnim denarjem ShqipArilines in naj letajo kamor hočejo.

• Matjaz007 / 02.10.2019. ob 14:49

Trg bo vse sam porihtal, tudi čarterje se spomnim ene 15 let nazaj je Kompas najel Egypt Air za čarter prevoze v Hurgadho je bil cel političen rompompom, ker niso najeli 40% dražje Adrije takrat in ja, je potem Egypt Air dobil zaušnico s tem, da so morala njihova letala ob pristanku na Brniku vedno krožiti, da porabijo vse gorivo, kao neka nevarnost in so hitro nehali. Tako, da interes je !

• sounder / 02.10.2019. ob 13:59

Zbogom Adria, dobrodošla Lufthansa in Swiss!

• Alex_andra / 02.10.2019. ob 14:00

Vse lepo in prav..ampak če se mene vpraša bi morala tako brussels airlines in swiss air imeti vsaj en jutranji let..imata pa oba popoldne..če hočeš ujeti lete za naprej bi morale obe firmi imeti prvi let med 7-8h zjutraj :-)..No jutri ali vsaj do nedelje bo pa še tretja novica da bosta austrian airlines letela v dunaj in lufthansa v munich in frankfurt :D..edino balkan bo mal problem

• Uros@ / 02.10.2019. ob 14:00

Zakan bi bil balkan problem za nas? Kosovatrans naj si ustanovijo pa roka.

• Alex_andra / 02.10.2019. ob 14:00

Meni je za balkan vseeno, ampak je kar nekaj ljudi, ki redno potuje poslovno in drugače na balkan :-)

• Jes / 02.10.2019. ob 15:28

Kdor ni pričakoval tega, je zelo naiven. Vedno se zapolne luknja, prevoznikov, ki čakajo na nove priložnosti, je dovolj.

• jugo1948 / 02.10.2019. ob 18:51

Moje upanje je šlo v franže. Prepričan sem bil da bo nova letalska zvezda na letališču Jožeta Pučnika, firma KU-KO (Kučan-Kocjančič). Sta se skrila za drugimi lastniki, ali pa so oba kratko malo brisali s seznama prejemnikov provizij.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.