SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Šabeder: Slovenija je med najboljšimi državami na področju zdravstvenega varstva

0,67

termometer

Minister za zdravje Aleš Šabeder se je v New Yorku ob robu zasedanja 74. Generalne skupščine Združenih narodov udeležil visokega dogodka o univerzalnem zdravstvenem varstvu, ki je bil namenjen izmenjavi izkušenj. Šabeder je med drugim dejal, da je Slovenija ena izmed boljših držav v svetu na področju organiziranosti zdravstvenega varstva.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• fizik10 / 24.09.2019. ob 19:33

Ja g. Šabeder, če so najboljši vse do 38-ega mesta. Naj raje najprej pogleda uradno lestvico...smo eno mesto za zdravstvenim sistemom ZDA, za katerega vsi trdite, da je slab. Očitno Šabeder še ni bil bolan, da bi sedel v čakalnici prvič, drugič, tretjič,..in končno bil naročen na magnetno resonanco čez 6 ali 8 mesecev. Očitno mu ni potrebno plačati čiščenja kamna z zobovja, saj je vendar Šabeder, pa mu to uredijo brez doplačila. Itd., itd...

• macekmuri / 24.09.2019. ob 14:47

Če se komu da poiskati članek z datumom 7.1.2016 na portalu SiolNET od prof. Ihana: Podmornica Potemkin.... samo za okus, koliko se naši voditelji iz nas norčujejo in nič se ne spremeni, "what so ever" ...

• JOZEJOZE / 24.09.2019. ob 10:13

Povejte buzeranti,da ste ravno to hoteli uničiti z ukinitvijo pediatrov.Nisem pozabil,kreteni,vašega poskusa pred leti. To pa zato,ker na zavarovalnici sedijo ekonomisti in pravniki in računajo,kako bi bilo fino prišparati 1 milijon evrov in jim je težko pregled krvi odobriti.Debili.

• borut08 / 24.09.2019. ob 12:52

Mafijska drzava kjer se zdravstvo zlorablja peoti nam drugace mislecim,ki ne podpiramo mafijske drzave in lopovskih elit.Mene nacrtno zavlacujejo za transplantacijo ledvice in se poslozujejo lazi ter si me podajajo oz.odgovornost iz SB.Celje in UKC.Lj in sele po 4 letih so me uvrstili na listo za transplantacijo ceprav sem uspesno opravil vse preiskave v 1 letu in se to so me uvrstili po pritozbi zast.pac.pravic in ovadbi,ki pa se tako v mafijski drzavi nikomur nic ne zgodi.

• amarita / 24.09.2019. ob 12:52

Slovenija je talka zloglasne JUGOUDBOMAFIJE... Pred nekaj mesecih so svetovno cenjenega kirurga iz Huston-a gospoda IGORJA GREGORICA ,Slovenca ,kar otpisali ko je jasno in glasno zatrjeval da UKC dela narobe nestrokovno,nesposobno in sam je dvignil roke proc od te "NASE" drzavne mafije...

• slomevzha1 / 24.09.2019. ob 10:06

Če je res tako, kot trdi Šabeder, potem mi je iskreno žal vseh tistih, ki so za nami. Človeško pa je dvomiti.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.