SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger
Električni skiroji

Resna konkurenca Biciklju ali le več nereda?

4,53

termometer

Od sredine aprila je v Ljubljani mogoče opaziti več električnih skirojev, priklenjenih na drogove in stojala za kolesa. Flox, ki je lastnik skirojev, napoveduje sto skirojev, z vstopom na ljubljanski trg pa se spogleduje tudi MikMik. Zakonodaja glede uporabe električnih skirojev v Sloveniji (še) ni urejena.

Komentarji

4

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• igorx / 17.06.2019. ob 22:35

Kako to še ni urejeno,regulirano,prepovedano,nadzorovano,registrirano in kakopak sankcionirano?Kaj se pa imajo za vozit z skiroji?Se spomnim kakšna panika je bila, ko so prišli na ulice rolerji.Jaz sem še potiskal otroški voziček,to je bilo zmerjanja.Saj res a so otroški vozički pod kontrolo,mislim a jih je treba registrirat?

• igorx / 17.06.2019. ob 22:35

Kako to še ni urejeno,regulirano,prepovedano,nadzorovano,registrirano in kakopak sankcionirano?Kaj se pa imajo za vozit z skiroji?Se spomnim kakšna panika je bila, ko so prišli na ulice rolerji.Jaz sem še potiskal otroški voziček,to je bilo zmerjanja.Saj res a so otroški vozički pod kontrolo,mislim a jih je treba registrirat?

• morje44 / 17.06.2019. ob 13:17

V Portorožu in Luciji so postavljeni vsepovsod. Meni se to zdi v redu.

• Bebo2 / 17.06.2019. ob 18:18

Te skiroje bi morali prepovedati!

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.