SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Na Ptuju sunki vetra presegli sto kilometrov na uro #foto #video

10

termometer

Večji del države je zajelo neurje z močnim vetrom in nalivi. Po podatkih republiškega centra za obveščanje je prizadelo območja 46 občin, zabeležili so več kot 100 dogodkov. Najhuje je bilo v občinah Zagorje in Rogatec ter Rogaška Slatina, kjer sta zaradi povečanega pretoka poplavljali reki Medija in Sotla, hudo je bilo tudi na Ptuju. Vendar slabega vremena še ni konec, po podatkih Uprave za zaščito in reševanje, se nevihtna celica pomika proti jugovzhodu, kjer je še pričakovati nekaj neviht. Drugod se je nevihtna aktivnost umirila. 

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• ibego11 / 07.07.2019. ob 12:07

Seveda če je tak soparno ko v peklu.

• icsn / 08.07.2019. ob 06:29

Tam kje sem pa jaz je ze dolgo lepo in prijetno toplo vreme to pa izkoristim za poleti z dronom

• Koleraba / 07.07.2019. ob 21:06

Chemtardi bi rekli Chemtrails! Kriv je NATO in Amerika. Jaz rečem dve stvari: 1. Chemtardi ste možgane pustili v fotrovih jajcih. 2.grand solar minimum. Kolko bo še jokanja za vremenom..haha.. Nebi si mislil da je folk tak zabit, nikoli. Pa je. Še psoebej Slovenci z Balkan koreninami. Je pa logično.

• uporabnik51 / 07.07.2019. ob 21:30

Vas je nevihta zdelala, govorite že tako, da vas skoraj ne razumem.

• hetero / 07.07.2019. ob 17:11

v peklu ni soprano.....tam je suha vročina, preverjeno...

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.