SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Neverjeten preobrat v zgodbi o upokojenki Dragici iz Velikih Lašč #video

3,67

termometer

Zgodba Dragice Jeršin iz Podžage v Velikih Laščah, ki živi v majhni sobi nedokončane hiše, brez izolacije, stopnic, kopalnice in stranišča, je na družbenih omrežjih dosegla neverjeten odziv. Zaradi številnih pozivov k delovni akciji smo preverili, kakšne so sploh možnosti za pomoč, glede na to, da sta po smrti partnerja domačijo podedovali njegovi sorodnici, sama pa ima pravico za bivanje v hiši do smrti. Ugotovitve so presenetljive. Dragica je 12 let trpela zaman. To žalostno dejstvo razkriva javen zapis iz zemljiške knjige.

Komentarji

7

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• ibego11 / 15.04.2019. ob 20:10

In spet se bo pokazala dobrosrčnost revežov in tistih,ki še sami imajo malo ,tisti požeruhi v parlamentu in bogatini,pa bo jih to spet obšlo

• izbrisani / 15.04.2019. ob 20:04

Rdeči križ? Hvala, da ste obedali, kam bo šel denar...

• Anaa / 15.04.2019. ob 20:55

Veliko raje bi videla, da denar zbira ZPM Lj.-Moste - gospa Ogulin. A, tudi na RK bom nakazala nekaj malega. Zaradi gospe, ki se mi smili.

• niagara1 / 16.04.2019. ob 01:34

To fehtanje denarja,spodbuja da lahko zapravljajo,po neumnosti,saj vedo ce malo pojamrajo ,da bo dovolj denarja.Sem slisal ,da imajo ljudje denar za na morje,ne pa za zavarovanje hise,ko jim pa pogori ,pa fehtajo.

• jugo1948 / 15.04.2019. ob 19:33

Denarna sredstva zbira priznana firma. Sebi veliko, prizadetim le drobtinico ali dve. Hudo mi je, ampak toliko pa tudi ne, da bi jih financiral!

• Ariadna / 15.04.2019. ob 19:33

Ne vem, zakaj niso objavili njenega lastnega bancnega racuna, ne pa posrednikovega. Lahko se ji pa nese direktno na dom.

• armenius / 15.04.2019. ob 19:33

Jaz grem raje do nje mimo Lašč in ji dam v roko, kot pa tem križarjem.-

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.