SiolNET. Trendi Potovanja
  • Messenger
  • Messenger

Na Hrvaškem odločili: To je naša najboljša poletna destinacija

10

termometer

V osrednjem hrvaškem časopisu so izbrali letošnjo zmagovalko med destinacijami na hrvaški obali. Zmaga je že drugo leto zapored romala na isti otok.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• BPGC / 14.08.2019. ob 08:35

Ti clanki o Hrvaski so vsakodnevno. Zakaj novinarji ne pisete o Grciji, Turciji, Italiji.

• izbrisani / 14.08.2019. ob 10:08

Odprem zjutraj ta SiOL in se mi zdi, da sem Hrvat ali pa vsaj na Hrvaškem.... A imate hrvaške lastnike ali urednike ali je kaj drugega za tem?

• klemen123 / 14.08.2019. ob 13:56

Vsi članki, ki se dotikajo Hrvaškega turizma in destinacij so plačani. Siol bi moral to po zakunu jasno označiti in napisati, pa očitno tega ne počne, inšpektorji pa mižijo z obema očesoma. Ta država je ena velika skorumpirana banana republika. Fja, pa naj izobešam zastavo za praznike, kamon, ne me fopat z lažnim domoljubjem, ko se mi hkrati krade iz žepa.

• johann / 14.08.2019. ob 20:46

Bil sem tam, sicer pred kakšnimi 15 leti. Nič posebnega.

• svojeglavc / 14.08.2019. ob 19:23

Lumbarda je res prijetna vasica z nekaj kvalitetnimi vinogradniki, ki dobro poznajo tudi slovenska vina. Vasica je čista in urejena. Nočitve so po zmernih cenah. Plaže je neomejeno - za vse okuse, morje je čisto, ljudje so prijazni, dragi sta edino oštariji, kjer se sidrajo jahtarji in jadralci - tam te olupijo, če se pustiš.

• renata1 / 14.08.2019. ob 06:36

Korčula je zakon, bravo !

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.