SiolNET. Digisvet Novice
  • Messenger
  • Messenger

Kmalu bo izginila ena od največjih težav TV-zaslonov

7,80

termometer

Nekateri največji proizvajalci televizijskih zaslonov in snovalci novih tehnologij ter Hollywood so stopili skupaj, da bi odpravili eno od najbolj zoprnih tegob pri gledanju filmov na domačih televizorjih. To je tako imenovani učinek telenovele, zaradi katerega je dogajanje na zaslonu med filmom videti zelo nenaravno oziroma ne tako, kot je predvidel njegov režiser. Učinek telenovele povzroča nastavitev, ki je na veliki večini TV-zaslonov vklopljena privzeto, najti in onemogočiti pa je ni tako preprosto.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• avtobusar / 30.08.2019. ob 19:22

Naj pogruntajo še kako ukiniti moteče reklame.

• zverina / 31.08.2019. ob 11:36

Pioneer 6090.

• ThelmaBrown / 30.08.2019. ob 11:23

Zaslužim 86 dolarjev na uro delajoč od doma. Bil sem presenečen, ko je soseda rekla, da ima povprečno 95 dolarjev, zdaj pa vidim, kako to deluje. Zdaj čutim toliko svobode, da sem sam svoj šef ... to počnem ......rebrand.ly/12d49

• ThelmaBrown / 30.08.2019. ob 11:22

Zaslužim 86 dolarjev na uro delajoč od doma. Bil sem presenečen, ko je soseda rekla, da ima povprečno 95 dolarjev, zdaj pa vidim, kako to deluje. Zdaj čutim toliko svobode, da sem sam svoj šef ... to počnem ......

• ThelmaBrown / 30.08.2019. ob 11:17

Zaslužim 86 dolarjev na uro delajoč od doma. Bil sem presenečen, ko je soseda rekla, da ima povprečno 95 dolarjev, zdaj pa vidim, kako to deluje. Zdaj čutim toliko svobode, da sem sam svoj šef ... to počnem-------bit.do/siol-nt

• ThelmaBrown / 30.08.2019. ob 11:16

Zaslužim 86 dolarjev na uro delajoč od doma. Bil sem presenečen, ko je soseda rekla, da ima povprečno 95 dolarjev, zdaj pa vidim, kako to deluje. Zdaj čutim toliko svobode, da sem sam svoj šef ... to počnem ......bit.do/work-hm

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.