SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Bratuškova: Dokler sem jaz ministrica, energetika ne bo peskovnik #foto #video

8,54

termometer

Ministrica za infrastrukturo Alenka Bratušek se je odzvala na razkritje novinarjev Planeta, da se je osebno vmešala v odprti razpis za direktorja družbe SODO, sicer neodvisnega koncesionarja s sedežem v Mariboru, ki upravlja električno omrežje. Ministrica je zanikala, da bi vplivala na postopek izbire direktorja. Planet pa je danes objavil dokaz, da je ministrica nova pravila igre spravila čez vlado v odsotnosti predsednika vlade.

Komentarji

58

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• DiscoViking / 06.09.2019. ob 12:24

Če bi imela kaj intigritete bi že do 12:00 podala svoj odstop. Tako pa že od včeraj popoldne vneto piše govor za tiskovko, kjer bo ovcam nasula kup izgovorov in laži, kjer bodo v njeni pravljici vsi krivi ona pa nič. Tako !

• amarita / 06.09.2019. ob 12:24

discoviking, alencica je aparatcik JUGOUDBOMAFIJE ,TOVARISA MILANA KUCANA&TOVARSIJA... LUSTRACIJA!!!!

• modrooki / 06.09.2019. ob 12:24

A lahko tisti, ki dajete minuse na DISCOVIKINGov komentar, zraven še napišete, zakaj mislite drugače... Mene namreč zanima, kako si kdo še lahko drugače razloži nastalo situacijo. Jaz si to težko razlagam drugače kot 'politično kadrovanje' in 'država kot plen'. Če Bratuškova obstoječemu direktorju in nadzornemu svetu karkoli očita, naj javno pove, kaj je narobe, ne pa da govori zgodbice o 'potičkah'.

• mimi129 / 06.09.2019. ob 12:24

Evo, jaz sem mu dala plus. Naj pa dodam, da ker je Slovenija dežela ovc (oziroma naivnih in neumnih volivcev), je dovolj en dober PR nastop in ovce gredo zadovoljne spat.

• Astrolog / 06.09.2019. ob 12:24

BLUE EYES MAN, verjetno sem bil prvi, ki sem kliknil na minus, v komentarju ni nobenih argumentov, le natolcevanje. Najbrž bi ministri in vlada pri nas morali odstopiti tisti trenutek, ko nekdo napiše, lažete, kradete, tudi uši imate. Tukaj nekateri tudi operirajo z nekakšnimi milijardami in milijoni provizij, naj poskanirajo dokumentacijo, ki jo imajo in jo dostavijo organom pregona, in nam nevednim na portal, da bomo končno spregledali.

• res.no / 06.09.2019. ob 12:45

Te ženske videti ne morem, kako laže... tako kot je nas davkoplačevalce leta 2013 okradla za naš denar v bankah, tako zdaj nadaljuje svojo pot na ministrstvu in s podpiranjem mahinacij na 2tdk pri drugem tiru in tako naprej. Ni pa Šarec nič boljši, saj je očitno vlada potrdila ta njen predlog in vmešavanje v avgusti - torej Šarec ve za to in ima prste zraven kot predsednik vlade. Ta oblast je čist isti kopuprtivni dr.ek kot vse poprejšnje. Briga jih za poštenost in državljanje.

• amarita / 06.09.2019. ob 12:45

VSESLOVENSKA VSTAJA!!!! KOCKIC JE NA ULICAH DOVOLJ.....

• Nikoniko1 / 06.09.2019. ob 12:40

In ONA je rešila državo??? A stem, da nam je iz bank pokradla 5 miljard evrov in jih dala tajkunom ala jankovič????

• sounder / 06.09.2019. ob 12:24

Bratušek je politični fosil. Na odpad z njo!

• slov1ec / 06.09.2019. ob 12:24

Saj volivci so jo, enako Korlna, tja tudi umestili. Vemo pa tudi kdo ju je od tam pobral, očistil, zglancal ... ( joj kakšna slast, naša je oblast ) in zdaj imamo - kar imamo. Volja volivcev ? Pa kdo njih *ebe, po volitvah !

• Ariadna / 06.09.2019. ob 12:24

Saj ni bila izvoljena niti za poslanko, zdaj se pa šopiri kot kvazi ministrica, ki ji je ljudstvo na volitvah izkazalo nezaupnico. 100% upravičeno nezaupnico.

• stranca1 / 06.09.2019. ob 12:56

Dokler nam državo vodijo šivilje in (cvekarji kvazi) igralci država ne more napredovati.

• sounder / 06.09.2019. ob 14:32

Po videni tiskovki: Lepo prosim v imenu dobrih in poštenih državljanov, če gospo Alenko vlada Republike Slovenije takoj odstavi!!!!!!

• res.no / 06.09.2019. ob 14:18

Šivilja kaj hinaviš neko poštenost, kam si postavla tistega, ki je odgovoren za maketo, si ga dala nazaj h koritu kot pomočnika vodilnega. Sram te bodi, da boš ti govorila o poštenosti, ko je jasno,da s takimi dejanji podpiraš nepoštenje.

• Mt / 06.09.2019. ob 13:34

Njen interes, pa naj bo še tako bolan, je uresničljiv preko trupel. Največje truplo tokrat smo država - Slovenke in Slovenci. Vulgarna aroganca! Kdaj nam bo dvignilo riti? Ti zadnji dogodki?

• amarita / 06.09.2019. ob 13:34

MT, upor,upor,o levkup uboga gmajna!!!!

• Nikoniko1 / 06.09.2019. ob 14:27

Kučanu so ponovno dvignili penzijo za cca 1000 evrov, a ne dragi Slovenci ON si jo zasluži ne pa vi, kateri ste delali po tovarnah??? Vaš denar gre pa k tovarišem, kateri skrbno tulijo vsak dan, da je Janša kriv in vi to skrbno negujete.

• Mira / 06.09.2019. ob 14:27

Kolikokrat in pod katerimi naslovi boš še to napisal? Ali misliš, da mu bodo zaradi tvojih pisarij pokojnino zmanjšali?

• Astrolog / 06.09.2019. ob 14:27

MIRA, saj vas razumem, danes je deževen dan, pa imate čas in voljo odgovarjati nekomu s plačilnega seznama. Nekdo v državi načrtno ustvarja izredne razmere, NIKONIKO1 je pač le orodje v rokah "višjih" ciljev. Polpismenost pri njem je krinka, bo izpadlo, kot da bebave komentarje piše preprost človek iz ljudstva, v resnici so njegovi vložki del scenarija. Kako mi kaj kaže glede pasulja?

• LeonDobnik / 06.09.2019. ob 14:31

Ta pametuje? Pa jasno, da energetika nebo peskovnik, sej ženski še peskovnika ni za zaupat.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.